Karşı Tarafı Kızdıran Cümleler

Kadınların ve erkeklerin en çok kızdığı cümleleleri belirledik. Yaptığımız anketin sonucunda kadınlara ve erkeklere hayata dair fikirlerini sorduk. İlişkiler üzerinde konuştuk. İlginç sonuçlar çıktı. Kadınların en bıktığı cümlelerin başında ‘Yok birşey’ gelirken, erkeklerin ise ‘Akışına bırakalım’ gelmiş. İşte birbirinden ilginç sonuçların çıktığı o anketin detayları..

Anketimize 2.925 kız ve 2.673 erkek olmak üzere toplam 5.596 kişi katıldı. 5 bin kişi kendilerini bıktıran cümleleri bizlerle paylaştılar.

Erkeklerin bıktıran cümleler şöyleydi:

– Herşeyi akışına bırakalım, aşka inanmam, evlilik saçmalık, adını koymasak daha iyi olur, hazır değilim hiçbirşeye, kadınlar paragözdür, whatsappın var mı, kızma hemen ya, seni üzmek istemiyorum ama, senden önce kimseyi bu kadar çok sevmedim, kızların çoğu kezbandır, sen ruh hastasısın, tamam sen haklısın

Kadınların bıktıran cümleler ise şöyleydi:

– Yok birşey, mesajıma neden cevap verilmedi, beni sevmiyor musun, kızın fotosunu neden beğendin, benden sıkıldın dimi, bana çiçek neden hiç almıyorsun, başkalarına bakıyorsun ama bana gelince hiç, neredesin, ben seni arkadaş olarak görüyorum ve o şekilde seviyor, değer veriyorum.

Kadınların ve erkeklerin bıktıran cümleler kısa buu şekildedir. Genel tabloya baktığımızda erkeklerin özgürlüğünün elde gitmesinden korktuğu, kadınların ise gücü başkalarının eline bırakmasından korktuğu anlaşılıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir