Günlük İç Çamaşır Modelleri,Erkek ve Bayan İç Çamaşırları

 

Günlük İç Çamaşır Modelleri,Erkek ve Bayan İç Çamaşırları

Günlük iç çamaşırı seçimi bayanların giydikleri kıyafetlerde sağlıklarına kadar bir çok konuda büyük önem taşımaktadır. Bayanların iç dünyaları aslında dış dünyalarından daha zahmetlidir. Bayanlar genellikle iç çamaşırı seçimlerinde zorlanırlar ve alelade bir seçimde yapmak istemezler. Vücudunuzu saracak iç çamaşırı modelinin materyali, rengi, kalıbı iç giyim alırken oldukça önemlidir. Bayanlar için bu kadar önem arz eden ve seçiminde sıkıntılar yaşana iç çamaşırları üzerine tasarımlar hazırlayan dünyaca tanınan markalar bu sezon kalite, görünüm, sağlık yönünde hanımları rahatlatacak ürünler hazırladılar. İç çamaşırı konusunda bayanlara dikkatli olmaları için uyarılarda bulunan uzmanların sütyen ve külot seçiminin kendinize güveninizi dahi etkilediğini savunmaktadırlar. İç çamaşırlarının ayrılmaz ikilisi sütyen ve külot bu iki parçayı seçerken dikkat etmemiz gerekenler arasında öncelikle külot alırken fiziğimizi tanımamız çok önemlidir. Bayanların yaptığı ortak ve en büyük hatalardan biri külotlarını bedenlerine bakmadan almalarıdır. Külot alırken beden ölçünüzün ne küçüğünü ne de büyüğünü giymeniz doğru olmayacağı gibi tam bedeninizde külotlar tercih etmeniz gerekmektedir.

Aman pantolon içinde kim görecek diye düşünmeyin. Külotlarınızı giyeceğiniz pantolon, etek veya elbiselerde ilk dikkati çeken yanlış seçilmiş külotlar olduğunu unutmayın. Sizlere tavsiyemiz kalın lastikli külotlar yerine dikişsiz külotları tercih etmeniz ince kumaşlardan hazırlanan kıyafetlerde bile kötü bir görünüm sergilemenizi engelleyecektir. Saten, naylon, likralı, keten, polyester gibi materyallerden tasarlanmış külotlar sizi terletebilir sizlere tavsiyemiz sentetik karışımlı kumaşlar yerinde pamuk kumaşları tercih etmeniz olacaktır. Hijyen konusunun da sağlığınızda çok önemli olduğunu unutmamanız ve külot seçimlerinizde bunu dikkate almanızı öneririz. İç çamaşır modelleri,tangalar, erkek iç çamaşırlar,tanga,kadın iç çamaşırları,günlük iç çamaşırları bayan iç çamaşırlar,..

Külotlarınızın hijyenik olmasını istiyorsanız pamuklu külotlar tercih etmeniz ve mutlaka ütüleyerek kullanmanız gerekmektedir. Sütyen seçiminde mutlaka deneme yapmanız gerekmekle birlikte her markanın farklı kalıp ölçüleri olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Seçimlerinizde mutlaka göğüslerinizi kavrayan ve toparlayan sütyen tercihleri yapmanız önerilmektedir. Küçük kalıp alıp göğüslerinizi taşırıp şıklıktan uzaklaşmak veya büyük kalıp alıp çirkin bir görüntüye sahip olmak hiçbir bayan tarafından istenmez. Sütyen seçiminde model kadar sırt genişliğinizin de önemli olduğu unutulmamalıdır. Sırtınıza küçük gelen, sizi sıkan sütyenlerden uzak durmanız gerekeceği gibi sırta geniş gelen, üzerinize oturmayan sütyenlerse potluk yaparak rahatsızlık ve çirkin görüntü vermenize neden olacaktır. Sütyen alırken dikkat etmeniz gereken konuların başında sırtınıza tam oturması, yukarı çıkmaması gelmekle birlikte sağlıklı bir kullanım için pamuklu kumaşlardan hazırlanan iç çamaşırlarını tercih etmenizi öneririz. Saten kumaşlardan hazırlanan iç çamaşırları ne kadar çekici gelse de polyester içerdiğinden uzun süreli kullanım için kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir